Izvestaj sa nastave u prirodi

Датум: 15. Maj 2015 18:04 Категорија: Новости

U periodu od 16. do 24. aprila ove godine učenici naše škole od 1. do 4.  razreda bili su na rekreativnoj nastavi na planini Maljen u mestu Divčibare. Ukupno je boravilo 21 dete i dve učiteljice. Smešteni su u hotelu " Maljen ". Smeštaj je bio dobar, kao i hrana i organizacija. Agencija je angažovala lekara i animatora koji je organizovao i izvodio aktivnosti u saradnji sa učiteljicama. Učenici su vreme provodili u šetnji, igri, učenju, druženju, sportskim igrama i zabavi. Sva deca su bila zdrava, primerna i zadovoljna. Upoznali su kraj u kojem su boravili i uživali u blagodatima priode. Družili se sa vršnjacima iz Banatskog Karlovca.      Fotografije se nalaze na CD-u i sajtu naše škole, a svako dete poseduje dnevnik u kojem je beležilo svakodnevne aktivnosti.

Učiteljice, Slobodanka Baba i Mirjana Kostić

Fotografije možete pogledati u meniju GALERIJA